Cellulit: co z nim zrobić?

Cellulit czyli jak go się nazywa ładniej i łagodniej pomarańczowa skórka to zdecydowanie domena kobiet. dodajmy, że domena mało przyjemna, bo cellulit to jeden z największych estetycznych problemów współczesnych kobiet. Czym jest i dlaczego to własnie kobiety mają z nim problem? Czy cellulitu można się pozbyć?

Czym jest właściwie cellulit? Zacznijmy od tego, że nie jest to choroba i dlatego niewłaściwe jest używanie określenia cellulitis dla nazwania defektu estetycznego w postaci grudek i nierówności skóry. Końcówka „itis” sugeruje nazwę choroby i w istocie jest schorzenie o takiej nazwie, ale to coś zupełnie innego i znacznie groźniejszego niż pospolita pomarańczowa skórka, jak eufemistycznie nazywa się niekiedy cellulit. Cellulit to po prostu zaburzenia w ukształtowaniu tkanki tłuszczowej, ktore są jedynie nieestetyczne, natomiast nie mają żadnego wpływu na zdrowie. Powstają one niemal wyłącznie u kobiet, bo podłoże cellulitu to przede wszystkim kobieca gospodarka hormonalna. A konkretnie, za powstanie pomarańczowej skórki odpowiadają przede wszystkim estrogeny. Z tego względu aż osiemdziesiąt procent kobiet ma współcześnie problem z cellulitem. Już od dawna wiadomo, że cellulit nie jest związany z wiekiem i wagą, choć u kobiet otyłych pojawia się zawsze, ale też szczupłe mają pomarańczową skórkę. Istna epidemia cellulitu to natomiast efekt zmian cywilizacyjnych i zanieczyszczeń, a także szerokiego stosowania hormonów w produkcji żywności, przede wszystkim mięsa. Pewnie nie wiesz, ale wegetarianki rzadko mają cellulit! Oczywiście, nie musisz rezygnować z mięsa, ale jeśli chcesz pokonać cellulit zmiany w diecie i trybie życia mogą być konieczne!

Jak pokonać cellulit? Dietą i aktywnością fizyczną!

Cellulit choć ma podłoże hormonalne często związany jest z nieprawidłowym odżywianiem oraz siedzącym trybem życia. Jedzenie tłustych, słodkich i sztucznie doprawianych produktów oraz brak aktywności fizycznej to najlepsza recepta by pojawił się na ciele cellulit! Jeśli chcesz pozbyć się pomarańczowej skórki, musisz przede wszystkim być aktywna fizycznie, im więcej ruchu tym lepiej. Poza tym dbaj o prawidłowo zbilansowaną, zdrową i niskokaloryczną dietę, pamiętaj o piciu odpowiedniej ilości zdrowych napojów takich jak woda mineralna lub zielona herbata.

Dwa znakomite rozwiązania na cellulit!

Aby pozbyć się skutecznie cellulitu bez konieczności korzystania z drogich zabiegów w gabinecie kosmetycznym lub kosztownych zabiegów medycyny estetycznej, wypróbuj metody opisane poniżej. Zastosowano w nich zaawansowaną technologię, która pozwala w warunkach domowych skutecznie zwalczać pomarańczową skórkę. Pamiętaj jednak, że warunkiem sukcesu jest systematyczne stosowanie oraz przestrzeganie zaleceń producenta. Poza tym niezależnie od tego, jaką metodę na cellulit wybierzesz, pamiętaj  o tym, by łączyć ją z dietą i aktywnością fizyczną. tylko połączenie tych trzech metod pozwoli ci skutecznie zlikwidować pomarańczową skórkę.

Rio Anti-Cellulite Laser jest wyjątkowo skutecznym sposobem, który pozbędzie się cellulitu raz na zawsze z Twoich nóg i pośladków. Wystarczy dziesięć minut dziennie, abyś zauważyła pierwsze, niesamowite efekty. Wszystko to dzięki trzem częścią na które składa się ten niesamowity produkt: serum kofeinowe, urządzenie emitujące światło laserowe i krem antycellulitowy na noc. Te trzy rzeczy powodują, że już po pierwszym użyciu komórki przyspieszą swój metabolizm, co z kolei spowoduje szybsze spalanie nadmiaru tłuszczów, a to z kolei spowoduje zmniejszenie cellulitu i wygładzenie skóry. Po trzydziestu dniach nawet do siedemdziesięciu pięciu procent mniej cellulitu będzie na Twoich nogach i pośladkach. Jest to jedyny tak skuteczny produkt, który możesz stosować jednocześnie w domu. Powiązanie kofeiny z laserem zostało niedawno uznane za najskuteczniejszy sposób na walkę z cellulitem. Rio Anti-Cellulite Laser jest najlepszą metodą, która szybko i skutecznie spowoduje takie same efekty uzyskane w salonach.

Revitol Butt Enhancement Cream jest najlepszym z obecnych na naszym rynku preparatem, który za zadanie ma usunięcie procesów starzenia, cellulitu, blizn i wszystkich niedoskonałości z delikatnej skóry pośladków. Teraz już nie trzeba opierać się na kosztownych zabiegach, które nie zawsze przynoszą oczekiwane skutki, a wystarczy poświęcić na tą kurację kilka minut dziennie rano. Wystarczy, że na opuszki palców naniesiesz niewielką ilość kremu i wmasujesz go dokładnie w pośladki. Będziesz zdziwiona jak szybko zacznie działać i przynosić widoczne efekty. To wszystko jest możliwe dzięki niesamowitemu składowi jaki posiada Revitol Butt Enhancement Cream. Podstawą tego kremu są takie składniki jak: zielona herbata, która oczyszcza skórę i chroni ją przed efektami starzenia; masło shea, które wygładza skórę i redukuje wszelkie niedoskonałości takie jak zmarszczki i blizny i rozstępy; retinol a, który wspomaga działanie masła shea; kofeina, która przyspiesza cały proces wchłaniania się składników.

Comments are closed.