Krem antycellulitowy – krótki przegląd

O tym, że kremów na cellulit nie brakuje w drogeriach, na pewno przekonała się niejedna kobieta. Wiadomo, że takie kosmetyczne specyfiki są dość popularną metodą walki z uporczywą skórką pomarańczową. Sęk w tym, że znalezienie skutecznego preparatu niekiedy graniczy z cudem. Dlatego też prezentują krótki przegląd popularnych kosmetyków. Mam nadzieję, że pomogę wybrać takie kremy antycellulitowe, których skuteczność jest dość wysoka.

Offensive Cellulite 14 Jours, Elancyl


Pokonać cellulit w 14 dni za pomocą kosmetyku? Wydaje się być niemożliwe. Producent tego specyfiku zapewnia jednak, że można osiągnąć taki efekt. A to za sprawą silnych substancji, które przyczyniają się do likwidacji przyczyn skórki pomarańczowej. Działanie składników jest tak skoncentrowane, że wystarczy jednorazowa aplikacja, by za 14 dni pożegnać cellulit. Czy to faktycznie działa?

Na pewno nie można powiedzieć, że jest to zły kosmetyk. Elancyl Offensive Cellulite 14 Jours działa, jednak efekty nie są tak spektakularne, jak to obiecuje producent. Poza tym nie można liczyć na rezultaty, gdy aplikowanie kremu nie zostanie połączone z innymi formami walki ze skórką pomarańczową. Trzeba jednak podkreślić, że skóra po 14-dniowej kuracji jest jędrniejsza i bardziej napięta. Ale tylko pod warunkiem, że częstotliwość aplikacji zostanie zwiększona do dwóch dziennie. Cellulit zmniejsza widoczność, jednak nie można mówić o pełnej jego redukcji.

Jednak tym, co może odstraszać od zakupu jest dość wysoka cena. Niemniej jednak warto zainteresować się tym produktem.

Plasticity, Dior

Walkę z cellulitem wypowiada również Dior. Kobietom, które borykają się ze skórką pomarańczową marka ta oferuje krem Plasticity. Producent oferuje skuteczną likwidację defektu w ciągu dwóch tygodni. Po tym czasie skóra ma się stać bardziej sprężysta i jędrna, a co najważniejsze – pozbawiona niedoskonałości. Jak ten krem antycellulitowy sprawdza się w praktyce?

Okazuje się, że jest to „przerost formy nad treścią”. Wiele kobiet (w tym ja) pokładały spore nadzieje w tym specyfiku. Niestety nastąpił zawód. Owszem, skóra faktycznie została delikatnie wygładzona, ale przy okazji wysuszona. A to wszystko za sprawą alkoholu zawartego w preparacie. Fakt, dzięki temu wchłania się szybko, jednak w przypadku, gdy krem antycellulitowy trzeba wspomóc masażem, nie jest to walorem.

Kosztuje sporo (ok. 220 zł / 200 ml) i nie jest wydajny. Mnie nie odpowiada, ale może znajdzie się jakaś pani, która wybierze właśnie ten krem antycellulitowy, licząc na cud…

Cellulite Solution – Revitol


Revitol Cellulite to kolejny krem antycellulitowy, należący do tych nie najtańszych. Czasami jednak warto zaryzykować, by otrzymać produkt, który spełni oczekiwania wielu kobiet. Producent zapewnia, że redukcja cellulitu następuje w ciągu kilku tygodni. Koniecznością jest jednak systematyczna aplikacja specyfiku – nawet kilka razy dziennie. Dzięki aktywnym substancjom zawartym w tym kosmetyku, możliwa jest walka nie tylko z objawami, ale przyczynami skórki pomarańczowej. Czy to działa?

Dla mnie Revitol Cellulite jest tym produktem, na który warto zwrócić uwagę. Redukcja skórki pomarańczowej faktycznie następuje. Co prawda nie wystarczy wyłącznie zaaplikować specyfiku i czekać na efekty. Bez masażu się nie obejdzie, ponieważ dzięki niemu można znacznie przyspieszyć osiągnięcie celu.

Cena nie jest najniższa, jednakże warto wydać te 150 zł, by wkrótce ujrzeć ciało pozbawione cellulitu.

O innych kremach na cellulit przeczytacie także na stronie www.vitalab.pl/blog/2009/12/najpopularniejsze-kremy-antycellulitowe.html . Artykuł ten będzie doskonałym uzupełnieniem mojego wpisu. 

Comments are closed.